logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Radmor 30611 - zastosowanie i możliwości radiotelefonu

waho 22 Lip 2009 11:28 2411 2
REKLAMA
  • #1 6808629
    waho
    Poziom 11  
    Posty: 15
    Do czego może służyć ten radiotelefon ?
    Co z nim można ewentualnie zrobić?
    Radmor 30611 - zastosowanie i możliwości radiotelefonu
    Radmor 30611 - zastosowanie i możliwości radiotelefonu

    Pozdrawiam
    waho
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 6808772
    kondensator
    Poziom 36  
    Posty: 2699
    Pomógł: 285
    Ocena: 245
    Na fotografii jest manipulator od radiotelefonu duplexowego (prawie)publicznej sieci TPSA na 160MHz (już niestety zlikwidowanej). W skład kompletu wchodziły też (oprócz anteny) nadajnik, odbiornik, duplexer, zasilacz - w samochodzie przetwornica z +12V na -24V do części radiowej i +5V do układów cyfrowych (a manipulator był najmniejszy z tych elementów. Nadajnik i odbiornik oparte były o konstrukcje radiotelefonów simplexowych 3001 - ich moduły i obudowy (bez paneli czołowych - bo manipulator był na kablu).
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1294624.html#6456669
    Manipulator można po przerobieniu wykorzystać do sterowania przełączaniem zdalnym anten, filtrów, przedwzmacniaczy lub zupełnie innych urządzeń (np. PMR na dachu :) ), albo zainteresować nim kolekcjonera...
  • #3 6808935
    waho
    Poziom 11  
    Posty: 15
    Dziękuję za szczegółową odpowiedź ;]
REKLAMA