Witam,
przepływowy ogrzewacz wody STIEBEL HDF 21 - po ustawieniu przełącznika
w pozycji I - ogrzewacz działa prawidłowo
- po ustawieniu w pozycji II - działa jak w pozycji I (nie włączają się styki
po lewej stronie). Czy przyczyną może być uszkodzona membrana?Czy zbyt niskie lub za wysokie ciśnienie wody,lub inna usterka? Grzałki są sprawne, gdyż można włączyć "ręcznie" II sekcję styków i ogrzewacz działa prawidłowo.
przepływowy ogrzewacz wody STIEBEL HDF 21 - po ustawieniu przełącznika
w pozycji I - ogrzewacz działa prawidłowo
- po ustawieniu w pozycji II - działa jak w pozycji I (nie włączają się styki
po lewej stronie). Czy przyczyną może być uszkodzona membrana?Czy zbyt niskie lub za wysokie ciśnienie wody,lub inna usterka? Grzałki są sprawne, gdyż można włączyć "ręcznie" II sekcję styków i ogrzewacz działa prawidłowo.