Witam
Mam problem z wysyłaniem poczty w sumie tylko do jednej domeny, oni twierdza ze nic nie dochodzi, sladu nie ma nic nie blokują
w logach mam taki komunikat
mail postfix/smtpd[1517]: NOQUEUE: reject: RCPT from domenajakas.pl[XX.XX.XX.XX]: 554 <zenek@tuniedochodzi.pl>: Relay access denied; from=<mojadres@domenajakas.pl> to=<zenek@tuniedochodzi.pl> proto=ESMTP helo=<komputer>
Proszę o pomoc co jest
Serwer pocztowy własny na postfixie
Mam problem z wysyłaniem poczty w sumie tylko do jednej domeny, oni twierdza ze nic nie dochodzi, sladu nie ma nic nie blokują
w logach mam taki komunikat
mail postfix/smtpd[1517]: NOQUEUE: reject: RCPT from domenajakas.pl[XX.XX.XX.XX]: 554 <zenek@tuniedochodzi.pl>: Relay access denied; from=<mojadres@domenajakas.pl> to=<zenek@tuniedochodzi.pl> proto=ESMTP helo=<komputer>
Proszę o pomoc co jest
Serwer pocztowy własny na postfixie