Dla kogoś, kto zna temat od podszewki sprawa może wydać się śmieszna i błaha. Mam nadzieję, że jak to często bywało i tym razem uzyskam pomoc. Otóż chodzi o sposób wejścia w tryb serwisowy. Oczywiście, dzięki oldoyowi, mam całą procedurę ale mam pewne problemy. Opisane są trzysposoby wejścia w ten tryb, jeden - najprostszy za pomocą pilota serwisowego, ale nim niestety nie dysponuję. Drugi - poprzez zwarcie zworek na płycie, ale wiąże się on z otwarciem odbiornika, co raczej na dziś jest przynajmniej utrudnione, ponieważ odebrałem go z serwisu po poważnej naprawie (wymiana procesora). Niestety nie zauważono tam, że obraz jest rozciągnięty w pionie i w poziomie. Trzeci sposób, który próbowałem wykorzystać, to wybór na pilocie standardowym sekwencji przycisków [0], [6], [2], [5], [9], [6] i [MENU]. Ten sposób próbowałem i bez reultatu. Proszę o jakieś sugestie w tym temacie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.