Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomocy-Strona startowa

PiterAnia 29 Maj 2004 09:16 1112 11
  • #1 29 Maj 2004 09:16
    PiterAnia
    Spec od central telefonicznych

Od tygodnia walczę z tym problemem: cały czas ładuje mi się strona (ttp://%68%6F%6D%65%70%61%67%65%2E%63%6F%6D%00@%77%77%77%2E%65%2D%66%69%6E%64%65%72%2E%63%63/%68%70/) co wykasyje tę stronę w rejestrach, skasuje cockie, pliki internetowe, wyczyszczę historie potem skanuje komputer adware, mks po ponownym włączeniu internetu spowrotem się ładuje ta sama strona po ponownym uruchomieniu przeglądarki. W msconfig sprawdzałem nie ma tam nic podejżanego, gdzie tego dziadostwa szukać. :cry:

0 11
  • #2 29 Maj 2004 11:09
    XeON
    Poziom 17  

Przeskanuj aplikacją CWShreder.exe być może pomoże :)

0
  • #3 29 Maj 2004 11:14
    PiterAnia

CWShreder.exe - też robiłem i nic to samo.

0
  • #4 29 Maj 2004 11:30
    XeON
    Poziom 17  

A czy zmiana w opcjach internetowych jest możliwa ? Czy zablokowana ?

0
  • #5 29 Maj 2004 11:39
    PiterAnia

Jest możliwa, mogę skasować pliki internetowe wyczyścić historie i cockie,zmienić adres.
    Jeśli wykona te wszystkie czynności łącznie z pr.antyw. to za pierwszym wejściem do internetu jest ok po zamknięciu przeglądarki i uruchomieniu jej ponownie już łączy się z podanym wyżej adresem (Panda wykrywa Exploit/URL Spoof - ale go neutralizuje)

0
  • #6 29 Maj 2004 12:00
    wzagra
    Poziom 32  

przeskanuj kompa mks-em pod dosem
    (start/zamkniju/uruchom w trybie ms-dos/), ściągnij sobie 7-dniowe demo mks pod dos, usuwa to czego nie może usunąć pod win,
    inna sprawa: uruchom msconfig i w autostarcie wyłącz wszystko po za internat.exe i systemtray.exe
    uruchom ponownie i przeskanuj tym czym masz
    sorry: nie przyczytałem uważnie o msconfig... ale wyłączyć możesz wszystko, po za tym co napisałem i przeskanować...
    niektórych rzeczy programy skanujące nie ruszają bo są uruchomione i ani im zmienić nazwę ani usunąć

0
  • #7 29 Maj 2004 12:04
    wzagra
    Poziom 32  

może jeszcze system.ini?

0
  • #8 29 Maj 2004 12:30
    CKsrv
    Poziom 32  

Pewnie sie w rejestrach cos dopisało.
    Podpatrz i wywal -> regedit

0
  • #9 29 Maj 2004 23:05
    noellee
    Poziom 11  

A może antywirus AVG- ostatnio na forum był podobny problem i on pomógł.

0
  • #10 30 Maj 2004 02:05
    Tremolo
    Poziom 43  

odkąd zszedłem z IExplorer nie mam już takich problemów, to samo się tyczy Outlook expres te dwie aplikacje sa kluczowe jesli chodzi o rynek. To znaczy na te dwie aplikacje najbardziej się uwezmą hakerzy zatem lepiej zapobiegac niż leczyć.

0
  • #11 01 Cze 2004 10:44
    jaco777
    Poziom 24  

Tez kiedys miałem cos podobnego. Jak uruchumiłem IE to po chwili otwierało się małe okienko reklamowe (jakes ze Stanów) i wciąż wywalało się na wierzch, strasznie uporczywe dziadostwo. Też wszystko skanowałem, pliki, rejestry, przeszukanie wszystkich plików systemowych po tekscie (adres skąd okienko się otwierało), znalazłem usunąłem uruchamian na nowo kompa i dalej to samo. W końcu postanowiłem wywalić WINde, zainstalowałem na nowo i już, SZYBCIEJ poszło niz walka z tym czymś.

PS. Od jakiegos czasu robie sobie po prostu kopie na CD-RW całego katalogu WINDOWS (wtedy kiedy chodzi OK) oraz PROGRAM FILES. Jak cos nawali to usuwam niedziałającego (lub szwankującego) WINDOWSa i nagrywam tego z płytki. Dodatkowo na dysku mam jednoszcześnie WIN98 i WIN95. Przełączam sie między nimi za pomocą plików BAT któe sam spreparowałem (zamaian nazwy katalogów).

0
  • #12 01 Cze 2004 18:38
    PiterAnia

Tak też będę musiał zrobić bo nic nie pomaga, dodatkowo po moich kombinacjach częściowo wywalił mi się system. Dzieki wszystkim za zainteresowanie i pomoc.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo