Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

strona startowa w ie 6

dobry001 12 Sie 2004 14:20 1524 15
  • #1 12 Sie 2004 14:20
    dobry001
    Poziom 12  

Co jakiś czas w ie 6.0 ustawionej strony :about:blank (pusta)
    wrzóca mi się strona : http://best-search.cc/index.php?v=6&aff=4994057

Czy ktoś wie jak pozbyć się niechcianego ROBALA tzn. w jakiej dll-i lub exe-ku "TOTO" siedzi ??

• #3 12 Sie 2004 15:04
    dobry001
    Poziom 12  

WIELKIE DZIEki :)

• #5 12 Sie 2004 15:45
    Usunięty
  • #6 12 Sie 2004 15:56
    jacol11
    Poziom 12  

a ja polecam nie wchodzic wiecej na www_serials_ws bo to wlasnie od tej strony. jak CWShredder sobie nie poradzi (chociaz z tym musi) polecam ad-aware. Jak jeden nie da rady to drugi napewno

• #7 12 Sie 2004 15:58
    djbolo
    Poziom 31  

Wojtek Płonka napisał:
    Jeżeli chodzi o tego typu rzeczy to było mówione często ale ten "hot-search.com" jest nie do wyinstalowania. Pomaga jedynie format. Naprawdę tej stronki nie polecam nikomu.

ja bym najpierw chcial wiedziec, czy dobry001 testowal CWShredderem... cos mi sie znowu zdaje, ze nikomu sie nie chce pobrac zalacznika i przeskanowac w 10 sekund (:!:) systemu

• #8 12 Sie 2004 17:25
    Bartlomiej Nogiec
    Poziom 12  

A najlepiej to wywalic IE i zainstalowac Mozille, zero problemow z tego typu robakami.

• #9 12 Sie 2004 18:13
    djbolo
    Poziom 31  

Bartlomiej Nogiec napisał:
    A najlepiej to wywalic IE i zainstalowac Mozille, zero problemow z tego typu robakami.

nie ma mowy, problem trzeba rozwiazac, a nie ominac. nikt nie pytal "czy zmienic przegladarke?" wiec nie pisz takich rzeczy... o zadnej Mozilli czy Operze... najszybciej jest uzyc juz wspominanego do obrzydzenia CWShredder czy Ad-Aware, czekam tylko na wynik dzialan tych programow...

pozdrawiam :wink:

• #10 12 Sie 2004 18:22
    ankuch
    VIP Zasłużony dla elektroda

A jeszcze lepiej, jak się nie wie jak pomóc to nie odzywać się :!:
    Chyba nie chcesz gdy Ci komp nawali aby ktoś Ci radził, żeby go zmienić :?:

• #11 12 Sie 2004 19:15
    Bartlomiej Nogiec
    Poziom 12  

Przecierz napisalem mu jak pomoc, dalem linka w ktorym jest opisane co i jak. Wcale nie omijam problemu, pomoglem, a teraz proponuje alternatywe dla IE ktora jest bardzo dziurawa., wiec nie widze podstaw do waszej agresji wobec mojej pomocy.

Ankuch czytaj dokladniej wątki, a pozniej kogos upominaj :roll:

• #12 12 Sie 2004 19:23
    djbolo
    Poziom 31  

Przecierz napisalem mu jak pomoc, dalem linka w ktorym jest opisane co i jak.
    http://best-search.cc/contact.html masz opisane co i jak ;)

Wcale nie omijam problemu, pomoglem, a teraz proponuje alternatywe dla IE ktora jest bardzo dziurawa., wiec nie widze podstaw do waszej agresji wobec mojej pomocy.

Ankuch czytaj dokladniej wątki, a pozniej kogos upominaj :roll:

pomoc na forum nie polega tylko na samym podawaniu linkow, ja kilka podalem, ale w nich cos w koncu napisalem! i to nie jest zadna agresja. IE dziurawe - chyba wszyscy slyszeli o stronie Windows Update... szukanie alternatywy dla IE (bo cos tam cos tam) nie jest rozwiazaniem problemu z tematu, tylko jego ominieciem, problem jednak nadal pozostanie w Windowsie. No dobra koniec klotni, bo o klotni nie bylo w temacie :wink: Czekam na wyniki dzialan dobry001

pozdrawiam

• #13 12 Sie 2004 19:54
    Bartlomiej Nogiec
    Poziom 12  

djbolo napisał:

pomoc na forum nie polega tylko na samym podawaniu linkow, ja kilka podalem, ale w nich cos w koncu napisalem! i to nie jest zadna agresja. IE dziurawe - chyba wszyscy slyszeli o stronie Windows Update... szukanie alternatywy dla IE (bo cos tam cos tam) nie jest rozwiazaniem problemu z tematu, tylko jego ominieciem, problem jednak nadal pozostanie w Windowsie. No dobra koniec klotni, bo o klotni nie bylo w temacie :wink: Czekam na wyniki dzialan dobry001

pozdrawiam

Hmm, raczej pomoc polega na podaniu rozwiazania, a to czy rozpisze sie na kilkadziesiat kb, czy tez podam linka z rozwiazaniem to na jedno wychodzi, grunt zeby pomoc osobie tkora potrzebuje pomocy. W sumie od paru lat na grupach dysk w ten sposob pomagalem i pomagam i jakos nikomu to nie przeszkadzalo. Oki, nie rozpisujmy sie juz na ten temat.

Co do faktycznego problemu, to dobry001 chyba juz nie ma problemu z strona startowa, bo sie nie odzywa.

• #14 12 Sie 2004 20:20
    kotlet
    Poziom 20  

To się już robi denerwujące średnio raz na tydzień każdy pyta o tą stronę startową. Przecież jest taka funcjia jak szukaj. Może drodzy moderatorzy by coś z tym zrobili.

• #15 12 Sie 2004 21:58
    djbolo
    Poziom 31  

proponuje zrobic jeden temat "wyroznienie" wszyscy wykaza sie swoimi madrosciami, a wtedy ktos z Gory Elektrody wszystko ladnie scali w jedna dluga instrukcje, zawierajaca wszelkie mozliwe przypadki, nastepnie owy post przeksztalcony w "Ogloszenie" oczywiscie Zablokowane.

• #16 13 Sie 2004 11:26
    dobry001
    Poziom 12  

Skorzystałem z linku Bartlomieja i jak na razie pomogło :)

uruchomił się uninstal i sprawa wydaje się być załatwiona

Temat zamykam.
    ankuch.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME