Mam stacjonarny odtwarzacz CD firmy Sony, jednak sa z nim same problemy. Od najmniejszych wstrzasow zrywa sie dzwiek (np. od basy z glosnika oddalonego o 3 metry). Co z tym mozna zrobic? Wymiana/ustawianie laseru czy raczej mechanika?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam