Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odkurzacz Philips HR 8564/B - demontaż obudowy

Reeenia 31 Lip 2009 17:45 17934 5
  • #1 31 Lip 2009 17:45
    Reeenia
    Poziom 1  

Jak rozebrać odkurzacz philips HR8564 Mobilo,wykręciłem 4 śrubki i zdjąłem środkowe kółko u góry i dalej nie wiem co robić

10 5
  • #4 11 Gru 2010 16:33
    Havelock
    Poziom 1  

gurasin napisał:
    A mnie to tak się udało
    Odkurzacz Philips HR 8564/B - demontaż obudowy

Mam ten sam model odkurzacza. Uszkodził mi się włącznik i nie da się całego urządzenia wyłączyć.

Dotarłem do opisanych zacisków ale nie jestem w stanie odpowiednio ich podważyć aby obudowa zeszła. Nie chcę się z tym specjalnie siłować, bo jeszcze coś uszkodzę. Czy mógłbyś szczegółowo opisać w jaki sposób to zrobić?

2
  • #5 08 Kwi 2014 08:19
    persepolis
    Poziom 2  

Poszukuję części do odkurzacza Mobilo PLUS HR 8564 (taki mocno żółty) tj. rury i głównej, dużej ssawki, może ma ktoś do sprzedania, komuś się zepsuł taki odkurzacz i nie opłaca się go naprawiać.
    Podaje maila: oscar_persepolis(malpa)wp.pl

1
  • #6 25 Lis 2018 18:22
    jega
    Poziom 24  

Choć wątek wiekowy, to nadal przydatny - sam z niego skorzystałem, gdy przyszło mi dziś walczyć z kapryśnym Mobilo.

Dołączam do wątku dwa zdjęcia elementów obudowy, bo sama wiedza, że "jest zatrzask" to trochę mało, tym bardziej, że trzeba użyć dość dużej siły. Na zdjęciach widać jak elementy są połączone. Najlepiej płaskim śrubokrętem wyszukać miejsce, gdzie jest zatrzask, nieco go wsunąć a drugą ręką pociągnąć za obudowę do góry.

Odkurzacz Philips HR 8564/B - demontaż obudowy Odkurzacz Philips HR 8564/B - demontaż obudowy

Przy okazji: do demontażu potrzebny jest śrubokręt T15, a jeżeli przyjdzie rozkręcać zwijacz to dodatkowo T10.

0