Dostałem ostatnio częściowo zdekompletowany odbiornik samochodowy i udało mi się go uruchomić do momętu gdy pojawiły się kreski do wpisania kodu.Nie wiem ile razy przede mną ktoś usiłował wpisać "lipny" kod i czy jest możliwość jakiegoś odblokowania lub odzyskania kodu prawidłowego. Nie zajmuję się rozkodowywaniem ale ponieważ radyjko jest już moje może warto go uruchomić.Jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę o odpowiedź.