Witam!
Mam problem z całkiem martwym pioneer`em deh 1400rb. Po podłączeniu napięcia zasilanie dochodzi do końcówki mocy, natomiast na złączu do panela brak jest +5V w punkcie oznaczonym na płytce - 5VSW oraz nie ma +12V do podświetlania (ILL+LAMP). Brak jest również napięcia zasilającego procesor w punkcie IC(VPP).Nie posiadam schematu tego modelu oraz nie spotkałem się dotychczas z podobnym problemem, koleś co mi to przyniósł twierdzi, że stało się to nagle, po prostu wyłączył radio i nie dało się go włączyć. Acha i jeszcze jak sprawdzałem czy są przejścia na ścieżkach, to zauważyłem, że w panelu na jego złączu zwarte są piny 1 i 8 (1 w radiu to masa). Nie wiem czy to fabryczna zworka czy uszkodzenie w panelu, zbytnio po rozkręceniu panela nie widać. Dlatego proszę Was koledzy o jakąś poradę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam !
Mam problem z całkiem martwym pioneer`em deh 1400rb. Po podłączeniu napięcia zasilanie dochodzi do końcówki mocy, natomiast na złączu do panela brak jest +5V w punkcie oznaczonym na płytce - 5VSW oraz nie ma +12V do podświetlania (ILL+LAMP). Brak jest również napięcia zasilającego procesor w punkcie IC(VPP).Nie posiadam schematu tego modelu oraz nie spotkałem się dotychczas z podobnym problemem, koleś co mi to przyniósł twierdzi, że stało się to nagle, po prostu wyłączył radio i nie dało się go włączyć. Acha i jeszcze jak sprawdzałem czy są przejścia na ścieżkach, to zauważyłem, że w panelu na jego złączu zwarte są piny 1 i 8 (1 w radiu to masa). Nie wiem czy to fabryczna zworka czy uszkodzenie w panelu, zbytnio po rozkręceniu panela nie widać. Dlatego proszę Was koledzy o jakąś poradę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam !