Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka bosch srv 53MO3EU nie pobiera wody

trophy250 15 Aug 2009 18:53 7897 1
    trophy250
    Level 10  
    Witam. Kupiłem jakieś 2 mieś temu zmywarkę marki: bosch SRV 53MO3EU do zabudowy. i dopiero dzisiaj ją odpalałem po dzisiaj wsypałem soli. I odpalam ją (wcześniej odkręciłem zawór od wody tam obok takiego dużego filtra) i włączam zmywarkę a ona nic:( świeci się kontrolka że brak pobierania wody. a potem zgasła a zmywarka nie pobiera wody tak jak i nie pobielała, tylko słychać taki dźwięk jakby 'pralka" powoli się rozkręcała. wlałem tam na dole ze 3 szklanki wody i włączyłem to w moment wyssało do odpływu. Czytałem instrukcję ale nic tam nie piszę. Raz zaczęła piszczeć i się zapaliła kontrolka 'end'. Ale tylko raz. Co się mogło jej stać? w ogóle nie pobiera wody. czasami się pali kontrolka od wody:(
    p.s zmywarka ma 2 szuflady na dole i górze.
    mrhari
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Te nowe zmywarki tak mają, chwilę to trwa zanim zaczną pobierać wodę. Włącz ją, zresetuj program (opis w instrukcji, jeśli się nie mylę to przycisk start wciśnięty przez 3 sec.) odczekaj chwilę i ją wyłącz. Włącz, wybierz program i czekaj cierpliwie. Jeśli nadal będzie odmawiać współpracy to zalecam wykonanie telefonu do serwisu fabrycznego.