Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka bosch srv 53MO3EU nie pobiera wody

trophy250 15 Sie 2009 18:53 6367 1
  • #1 15 Sie 2009 18:53
    trophy250
    Poziom 9  

Witam. Kupiłem jakieś 2 mieś temu zmywarkę marki: bosch SRV 53MO3EU do zabudowy. i dopiero dzisiaj ją odpalałem po dzisiaj wsypałem soli. I odpalam ją (wcześniej odkręciłem zawór od wody tam obok takiego dużego filtra) i włączam zmywarkę a ona nic:( świeci się kontrolka że brak pobierania wody. a potem zgasła a zmywarka nie pobiera wody tak jak i nie pobielała, tylko słychać taki dźwięk jakby 'pralka" powoli się rozkręcała. wlałem tam na dole ze 3 szklanki wody i włączyłem to w moment wyssało do odpływu. Czytałem instrukcję ale nic tam nie piszę. Raz zaczęła piszczeć i się zapaliła kontrolka 'end'. Ale tylko raz. Co się mogło jej stać? w ogóle nie pobiera wody. czasami się pali kontrolka od wody:(
    p.s zmywarka ma 2 szuflady na dole i górze.

0 1
  • #2 15 Sie 2009 19:18
    mrhari
    Moderator AGD i automatyka

Te nowe zmywarki tak mają, chwilę to trwa zanim zaczną pobierać wodę. Włącz ją, zresetuj program (opis w instrukcji, jeśli się nie mylę to przycisk start wciśnięty przez 3 sec.) odczekaj chwilę i ją wyłącz. Włącz, wybierz program i czekaj cierpliwie. Jeśli nadal będzie odmawiać współpracy to zalecam wykonanie telefonu do serwisu fabrycznego.

0