Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie, jak w WindowsXP zmienić kontrolę przerwań ? Chodzi o to, żeby Windows sam dobierał sobie przerwania lub korzystał z ustawień przerwań w BIOSie. To jest gdzieś w "Mój komputer", lecz zapomniałem gdzie. Jest to opisane w PCWK kilka (3-4) numerów wstecz, lecz nie mam do tego dostępu.
Pozdrawiam
Pozdrawiam