Witam
Moim problemem jest brak możliwości zmiany przerwań. Mianowicie sieciówka ma identyczne przerwanie jak moja karta graficzna lub port USB. Najgorsze to to, że nawet w trybie awaryjnym na koncie admina nie mogę nic zrobić.
CZy jest może jakaś obcja której nie włączyłem lub którą trzeba wyłączyć.
W menadzerze urządzeń w zakładce zasobów przy którymkolwiek z urządzeń mam zaciemnione ustawienia i nie mogę ich zmienić z automatycznych na ręczne.
CZy można to obejść?
I czego to może być wina?
Moim problemem jest brak możliwości zmiany przerwań. Mianowicie sieciówka ma identyczne przerwanie jak moja karta graficzna lub port USB. Najgorsze to to, że nawet w trybie awaryjnym na koncie admina nie mogę nic zrobić.
CZy jest może jakaś obcja której nie włączyłem lub którą trzeba wyłączyć.
W menadzerze urządzeń w zakładce zasobów przy którymkolwiek z urządzeń mam zaciemnione ustawienia i nie mogę ich zmienić z automatycznych na ręczne.
CZy można to obejść?
I czego to może być wina?