poradziłem sobie wreszcie z błędami podczas wyświetlania zmiennych na lcd ....... juz o tym pisałem
wystarczyło przepiąć wyświetlacz do innego portu i gra
acha
ma ktoś moze jakiś pomysł jak zabezpieczyć procka przed restartami podczad załączania do sieci czegokolwiek ????
100n na zasilaniu procka jest załozony tuż przy procku
jakies pomysły ????
pozdro
nara
wystarczyło przepiąć wyświetlacz do innego portu i gra
acha
ma ktoś moze jakiś pomysł jak zabezpieczyć procka przed restartami podczad załączania do sieci czegokolwiek ????
100n na zasilaniu procka jest załozony tuż przy procku
jakies pomysły ????
pozdro
nara