Posiadam płytę 6VIA81P po czarnobylu. Poszukuję biosu do tej płyty. szukałem ( chyba nieskutecznie) w sieci, lecz wszędzie tylko upgr. Gdyby Ktoś mógł pomóc z góry dziękuję za pomoc.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamLEM napisał:...... ale w razie czego mogę zczytać kość na willemie i przesłać Ci bina.
gleszek napisał:LEM gdybyś mógł proszę o przesłanie biosu. Kość jeżeli się nie mylę jest 1M