Witam forumowiczów.
Pojawił się problem w moim wzmacniaczu polegający na tym, że wejście optyczne nie reaguje. Również diody LED sygnalizujące wartość sampli w kHz nie wskazują wybranego paramtru tylko delikatnie "żarzą" się. Schemat już zciągnąłem ale wolę zapytać na forum by nie powtarzać błędów. A jeszcze. Obecnie przy tej usterce gdy uzywam wejść analogowych np sygnał z tunera to pojawił się duży przegłos wzajemny kanałów PL.
Jesli ktoś z was miał podobny broblem to proszę o info.
mario2000
Pojawił się problem w moim wzmacniaczu polegający na tym, że wejście optyczne nie reaguje. Również diody LED sygnalizujące wartość sampli w kHz nie wskazują wybranego paramtru tylko delikatnie "żarzą" się. Schemat już zciągnąłem ale wolę zapytać na forum by nie powtarzać błędów. A jeszcze. Obecnie przy tej usterce gdy uzywam wejść analogowych np sygnał z tunera to pojawił się duży przegłos wzajemny kanałów PL.
Jesli ktoś z was miał podobny broblem to proszę o info.
mario2000