Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka laserowa do 500zł- jaką kupić?

06 Wrz 2009 13:39 2242 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Obecnie mam drukarkę atramentową (tj. urządzenie wielofunkcyjne) Canon Pixma MP150, w zwiazku z tym, że tusze, biały i czarny kosztują mnie miesięcznie ok 200zł chce kupić drukarkę laserową, z skanerem i kopiarką tak do 500zł. Co polecacie? Dodam, że potrzebuje jej do użytku z zapotrzebowaniem trochę wieksyzm niż domowe. Pozdrawiam i czekam na propozycje.
  • Poziom 15  
    Kolego ma być to urządzenie czarno białe?
  • Poziom 20  
    Z takim budżetem to nie poszalejemy.

Proponuję HP jednak nawet na aukcji ceny zaczynają się od 680zł.

Taniej to jedynie Samsung i Brother tu jednak w niedługim czasie dojdzie problem z wymianą bębna lub problemy z regeneracją.

Musisz zatem wybrać chcesz kupić tanią drukarkę czy też drukarkę tanio drukującą?
  • Poziom 12  
    Ja bym proponowała także zwiększyć budżet. Za 800 znalazłam Samsung SCX-4521F. Tutaj masz szczegółowy opis http://sklep.drtusz.pl/samsung-scx4521f-p-753.html?cPath=44_276 Plusami urządzenia są: szybkie drukowanie i skanowanie, skanowanie, i ogólna jakość wydruku i ogólnie urządzenia. Minus - jest trochę głośna (ale za to szybka). Jeśli dużo drukujesz, to będziesz zadowolony.
  • Poziom 26  
    Można się zastanowić nad urządzeniem typu SCX-4300, koszt poniżej 500zł. Wadą jest zabezpieczenie tonera chipem, jednak jest możliwe drukowanie także bez jego wymiany.