a mam pytanie za 100pkt... Jak wyjść z tego TRYBU SERWISOWEGO?!?! Po włączeniu TV automatycznie pojawił sie niebieski pasek na gorze po lewej ekranu gdzie sa jakies komunikaty LOGO, apr threshold, dc blue, blue gain, dc green, dc red, red gain itp itd i nie chce wyjsc z tego trybu. Wylaczenie TV nie pomaga. Potrzebny jakis KOD do wpisania w miejsce LOGO?!?!