Mam prośbę do wszystkich o pomoc we właściwej diagnozie i naprawie odbiornika telewizyjnego. Ów odbiornik to Schneider COLORADO 70
DTV3-7029. Usterka jest tak uciążliwa, że nawet duże serwisy wymiękają.
Ja też. Otóż na ekranie (28 cali) pojawiły się poziome smugi, biegnące np. od logo 2 czy TVP1 w prawo do końca ekranu. Biegną również od innych
elementów np. guzik od ubrania na ekranie, oko, od logo stacji, od napisów, zawsze w prawo. Te smugi są koloru zielonkawego, a kiedyś były niebieskawe i nie są mocno nasycone. Nigdzie na Elektrodzie nie znalazłem nic podobnego. Jak ktoś coś wie, to proszę o podpowiedź.
DTV3-7029. Usterka jest tak uciążliwa, że nawet duże serwisy wymiękają.
Ja też. Otóż na ekranie (28 cali) pojawiły się poziome smugi, biegnące np. od logo 2 czy TVP1 w prawo do końca ekranu. Biegną również od innych
elementów np. guzik od ubrania na ekranie, oko, od logo stacji, od napisów, zawsze w prawo. Te smugi są koloru zielonkawego, a kiedyś były niebieskawe i nie są mocno nasycone. Nigdzie na Elektrodzie nie znalazłem nic podobnego. Jak ktoś coś wie, to proszę o podpowiedź.