Witam
Uczę się excela codziennie ( bo musze ) i napotkałem taki problem . Muszę zrobić tabelkę i w jednej komórce musze zrobić 3 linijki i to wypunktowane . Nie wiem jak wpisać tekst żeby był od nowej linijki a nie wskakiwał do następnej komórki :/ I czy excel ma taka samą opcję wstawiania wypunktowywania jak word ? Czy punktację trzeba zrobić wstawianiem znaków specjalnych ?
Uczę się excela codziennie ( bo musze ) i napotkałem taki problem . Muszę zrobić tabelkę i w jednej komórce musze zrobić 3 linijki i to wypunktowane . Nie wiem jak wpisać tekst żeby był od nowej linijki a nie wskakiwał do następnej komórki :/ I czy excel ma taka samą opcję wstawiania wypunktowywania jak word ? Czy punktację trzeba zrobić wstawianiem znaków specjalnych ?