logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

excel - jak pisać w komórce " od nowej linijki "

cruel30 25 Wrz 2009 11:25 78458 4
REKLAMA
  • #1 7055810
    cruel30
    Poziom 10  
    Posty: 27
    Ocena: 24
    Witam

    Uczę się excela codziennie ( bo musze ) i napotkałem taki problem . Muszę zrobić tabelkę i w jednej komórce musze zrobić 3 linijki i to wypunktowane . Nie wiem jak wpisać tekst żeby był od nowej linijki a nie wskakiwał do następnej komórki :/ I czy excel ma taka samą opcję wstawiania wypunktowywania jak word ? Czy punktację trzeba zrobić wstawianiem znaków specjalnych ?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 7055912
    Newelco
    Poziom 20  
    Posty: 253
    Pomógł: 43
    Ocena: 15
    Czytajcie a znajdziecie :)
    ftp://ftp.helion.pl/online/pcexce/pcexce-1.pdf
  • REKLAMA
  • #3 7055979
    cruel30
    Poziom 10  
    Posty: 27
    Ocena: 24
    Dzięki - metoda alt+enter działa :) Uff
    nie doczytałem jeszcze się niczego odnośnie tego wypunktowywania ale to już mniejszy problem . Ostatecznie zrobię to metodą wstawiania jakiegoś symbolu :)
  • REKLAMA
REKLAMA