Mam P4 2.8ghz, 512 DDR Kingston ECC 2.5 (2*256mb) w trybie dual channel. ati radlona 9600Pro Atlantis sapphira, seagate 7200.7 SATA 120GB i pł. gł. INTEL 865PERL. Nie wiem czemu ale od jakiegoś czasu bardzo tnie się Midtown madness 2 przy grafce 1024@768 i full detalach z zapuszczonym winampem 5.03, emulem i flashgetem. Kiedyś też się cioł ale prawie wogóle. Może trzeba nim zakręcić w karcie ???