Mam kompa Athlon thu 850Mhz, GeForce 4 MX440 64mb/64bit, 256mb SD-Ram, Płyte główną Microstar K7T-turbo, dysk samsung 40Gb, Zasiłka 300W. Kiedy gram w gry typu underground 2 czy gothic komp wychodzi mi z gry do windowsa lub zawiesza się co może być tego przyczyną. Wcześniej miałem geforca 2 Mx200 32mb ale wymieniłem go na GF4 i też wychodzi, w ogóle karta graficzna jak mi się wydaje nadmiernie się nagrzewa, czy wina tego wszystkiego może leżeć w tym, zanim wymieniłem cooler na procku nadmiernie się nagrzewał, a teraz jest chłodny, jak również wychłodził się mostek północny, który również się grzał. Prosił bym o jakieś sugestie co może być nie tak i co z tym zrobić. moje gg 2992590.