Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 Zamek z pilota i mruganie kierunkowskazów.

10 Paź 2009 08:41 7532 12
  • Moderator Samochody
    Witam.

Moje pytanie dotyczy audi A6 1.9 tdi 2002 rok, Mianowicie, uszkodzeniu uległ moduł komfortu, przez co nie działały zamki na pilota, po wymianie modułu, i zaprogramowaniu kluczy, wszystko działa jak należy, poza tym że podczas zamykania nie migają kierunkowskazy. Czy istnieje jakis sposób na to aby kierunki znów zaczęły mrugać? Można jakoś przeprogramować moduł komfortu?

Do dyspozycji mam wszystkie wersje VAG.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    trzeba zaadoptować lub zmienić kodowanie nie pamiętam ,kod taki sam wpisałeś jak w starym?
  • Poziom 10  
    W tolego z 2002r dało się zmienić poprzez zmiane adaptacji w module komfortu.
    Sprobuj vagiem, może w audi też się tak da.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    no właśnie tak :-}
  • Moderator Samochody
    Dzięki za odpowiedzi, w poniedziałek sprawdzę :)
  • Poziom 10  
    sprawdz czy dziala s-kontakt,w stacyjce,może być załączony np. przez podłączenie nieorginalnego radia.,albo sygnal z drzwi i klap bo te stany blokują zalączenie kierunków przy włączeniu
  • Moderator Samochody
    Vag wyświetla że kanał nie dostępny.
  • Poziom 33  
    a jaki nr kanalu wbijasz 10 :)
  • Moderator Samochody
    W 10 wszystkie od 01 do 09 sa unavalible.
  • Poziom 33  
    to zapukaj do kanału 46 :) i kanału 35 a 10 to jest adaptacja w wybranym module
  • Moderator Samochody
    ok. jakims cudem kierunki mrugają raz przy zamykaniu, nie wiem jak to sie stało, ale dalej nie mogoge ustawic na mruganie podczas otwierania.

Dodano po 51 [minuty]:

Po kolejnej próbie adaptacji, kierunki przestały mrugać. Znowu jestem w punkcie wyjścia.

Audi A6 Zamek z pilota i mruganie kierunkowskazów.