Witam
Mam u klienta taką maszynkę, niedawno robiliśmy jej remont (bęben, listwa, DV itp.) Okazuje sie że maszyna przestała drukować po sieci, nawet jeśli puszczamy ping na adres kopiarki to nieodpowiada, czy spotkał się ktoś z awarią kart sieciowych w tym urządzeniu??
Mam u klienta taką maszynkę, niedawno robiliśmy jej remont (bęben, listwa, DV itp.) Okazuje sie że maszyna przestała drukować po sieci, nawet jeśli puszczamy ping na adres kopiarki to nieodpowiada, czy spotkał się ktoś z awarią kart sieciowych w tym urządzeniu??