Wiem, że to sie robi nudne, bo szukając rady na mój problem poczytałam tutaj co nieco. Jak w większości przypadków wypluwa czystą kartkę i migają dwie diody: zasilania i wznowienia. Po włączeniu tusze przejadą w te i z powrotem, przy okazji drąc o te ząbki na dole, a potem pisze, że nie mogą sie przesuwać i mam wyciągnąć zablokowaną kartkę! Ale tam nic nie ma (przynajmniej nie widać bez rozkręcania)... Zepsuło sie samo od siebie, a mam ją ok 1,5 roku
Co z tym zrobić?? HELP ME!!!