No i znowu problem, service station działa , ząbek pod karetką chodzi , ale jak puszczam wydruk zachowuje się bardzo dziwnie,tzn . w różnych momentach pracy(czasami od razu , czasami jak dojedzie do sprzęgła od papieru)drukarnia zaczyna mrógać diodką od papieru i ...upa, po wciśnięciu przycisku znowu zaczyna poruszać się karetka , zaparkowuje i twierdzi że jest gotowa do pracy łajza jedna.Czujnik papieru ok.
Moderowany przez kosmita:Zmienilem temat
Wpis dokonany w dniu: 2006-01-13 o godzinie: 13:03