Pytanie,czy ktoś może wie jak wejśc w tryb serwisowy w tym tv?Model:Nokia Sp63D1 pod spodem jest jeszcze 6357Vt(chasis?).Musze mu przestawić fonie a próbowałem juz róznych kombinacji klawiszy.
EDIT:Znalazłem informację że trzeba po włączeniu tv nacisnąć na pilocie: TV,PRG,EXT.Problem w tym że Wszystkie przyciski na pilosie sa powycierane
Może ma ktoś pilota do nokii i powie mi które to sa przyciski?
EDIT:Znalazłem informację że trzeba po włączeniu tv nacisnąć na pilocie: TV,PRG,EXT.Problem w tym że Wszystkie przyciski na pilosie sa powycierane