Wit Wita.
Mam takową zmywarke na obudowie pojawia sie napiecie 110 V, przewód PE nie jest podłączony, zmywarka dziala
Gdy podłanczam przewód PE i zmywarka jest podłaczona pod bezpiecznik 16 A i wyłacznik róznicowopradowy, napiecie te jest tylko na obudowie programatora .
Zmywarka nabiera wode i sie tak jakby zawiesza , nastepnie wcisne start znowu i wylewa wodę .
Zauwazylem na spodzie zmywarki taki jakby styropianowy plywak czy jest to jakis wylacznik?
Np jak sie nabierze woda na dole urzadzenia
Dziekuje i pozdrawiam
WIT
Mam takową zmywarke na obudowie pojawia sie napiecie 110 V, przewód PE nie jest podłączony, zmywarka dziala
Gdy podłanczam przewód PE i zmywarka jest podłaczona pod bezpiecznik 16 A i wyłacznik róznicowopradowy, napiecie te jest tylko na obudowie programatora .
Zmywarka nabiera wode i sie tak jakby zawiesza , nastepnie wcisne start znowu i wylewa wodę .
Zauwazylem na spodzie zmywarki taki jakby styropianowy plywak czy jest to jakis wylacznik?
Np jak sie nabierze woda na dole urzadzenia
Dziekuje i pozdrawiam
WIT
Moderowany przez mrhari:Regulamin 8.1, 8.3, 15