Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak zresetowac Termoregulator(sterownik) do kotła c.o st-22?

lukasfaka 05 Lis 2009 18:44 8117 7
  • #1 05 Lis 2009 18:44
    lukasfaka
    Poziom 1  

jak w temacie -jak zresetowac Termoregulator(sterownik) do kotła c.o st-22?????
    prosze o odpowiedz bo wariuje mi temp na sterowniku

Proszę poprawić pisownię. Na forum obowiązują te same zasady co w języku polskim.
    mod.serwisant73

• #2 03 Gru 2009 17:34
    przemo_514
    Poziom 2  

Wiatam

Miałem problem z termoregulatorem tech st 22.
    Postanowiłem odwiedzić ich stronkę i skontaktować się drogą elektroniczną z serwisem.
    Mój problem polegał na tym, że chciałem podnieść temperaturę włączania się pompki z 30 st do 38 st.
    Procedura wygląda w następujący sposób.

1. Wyłączamy termoregulator przyciskiem "Sieć"
    2. Przytrzymujemy jednocześnie strzałkę w gorę i dół. Cały czas trzymając włączmy regulator przyciskiem "Sieć" i trzymamy go aż do momentu gdy na wyświetlaczu pojawi się "88". Puścić przyciski.
    3. Przechodzimy przyciskiem " Opcje" do opcji " Praca przedmuchu".
    4. Teraz jesteśmy w opcji temperatury włączania się pompki (domyślnie na wyświetlaczu jest 30). Strzałkami góra/dól zmieniamy na żądaną temperaturę.
    5. Po ustawieniu temperatury wyłączmy regulator przyciskiem "Sieć" aby wyjść z opcji serwisowych.

Mamy czego chcieliśmy.

Szkoda że niebyło tego w instrukcji ;-)

• #3 20 Sty 2010 20:32
    wuzel76
    Poziom 2  

Witam mam sterownik TECH ST22 postąpiłem według instrukcji jaką podał
    przemo_514 w ten sposób podniosłem sobie temperature przy której wyłącza się pompka, jednak poszedłem krok dalej na opcji Przerwa przedmuchu zwiększyłem temperature przy której wyłącza się wentylator. Dzięki tej operacji pompka jak i dmuchawa nie piłują już do temperatury 30 st.

• #4 26 Sty 2010 23:14
    rosoli
    Poziom 9  

Witam.

Po przejściu w tryb serwisowy wciskając przycisk "opcje" mogę przeskakiwać tylko pomiędzy opcjami "regulacja obrotów" oraz "praca przedmuchu" natomiast nie ma możliwości wejścia w opcję "przerwa przedmuchu". Czym może być to spowodowane ?

• #5 28 Sty 2010 17:21
    wuzel76
    Poziom 2  

Witam, jaki masz model sterownika?Ja mam model TECH ST22 i u mnie nie ma takiego problemu.Pozdrawiam.

• #6 06 Mar 2012 20:03
    jan100
    Poziom 9  

Witam
    Ja mam ten sam problem co kolega wyżej ma sterownik st 22 i w trybie serwisowym mogę wejść w dwie opcje nie mogę podnieść temperatury włączenia wiatraka, chyba mój sterownik nie ma takiej opcji,może ktoś wie jak w inny sposób to zrobić?

• #7 07 Lis 2012 20:56
    airbus
    Poziom 11  

Witam może nie do końca w temacie........
    ale mam pytanko: mianowicie czy pod tenże sterownik St 22 można podpiąć jakiś regulator pokojowy??
    Jestem ze tak powiem laikiem w tych sprawach stad moje pytanie.
    Posiadam piec Sas z tymze sterownikiem. czy jezeli nie dalo by sie podpiac pod to regulatora pokojowego to jedyym wyjsciem zapewne jest zmiana sterownika. Jezeli ktos mogly podpowiedziec cos w temacie to z gory serdecznie dziekuje....

• #8 07 Lis 2012 22:27
    andrefff
    Poziom 36  

Najlepiej z doborem nowego sterownika to zwróć się do producenta, wg schematu to nie ma opcji pracy ze sterownikiem. Chociaż fizycznie można by było tak zrobić, żeby wyłączać nadmuch po osiągnięciu zadanej temperatury.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME