Wiatam
Miałem problem z termoregulatorem tech st 22.
Postanowiłem odwiedzić ich stronkę i skontaktować się drogą elektroniczną z serwisem.
Mój problem polegał na tym, że chciałem podnieść temperaturę włączania się pompki z 30 st do 38 st.
Procedura wygląda w następujący sposób.
1. Wyłączamy termoregulator przyciskiem "Sieć"
2. Przytrzymujemy jednocześnie strzałkę w gorę i dół. Cały czas trzymając włączmy regulator przyciskiem "Sieć" i trzymamy go aż do momentu gdy na wyświetlaczu pojawi się "88". Puścić przyciski.
3. Przechodzimy przyciskiem " Opcje" do opcji " Praca przedmuchu".
4. Teraz jesteśmy w opcji temperatury włączania się pompki (domyślnie na wyświetlaczu jest 30). Strzałkami góra/dól zmieniamy na żądaną temperaturę.
5. Po ustawieniu temperatury wyłączmy regulator przyciskiem "Sieć" aby wyjść z opcji serwisowych.
Mamy czego chcieliśmy.
Szkoda że niebyło tego w instrukcji