logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Polar Kropla PMG 865 - wymiana węża zbiornik - filtr

pioss51 05 Lis 2009 21:59 4018 2
  • #1 7221049
    pioss51
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Ocena: 1
    Witam.
    W pralce Polar Kropla PMG 865 próbuję wymienić uszkodzony wąż zbiornik - filtr. Zdjąłem część obudowy (prawa+tył) i dojście jest raczej dobre. Proszę o radę, jak zamontować nowy wąż w zbiorniku.
    Stary wąż nie był wklejony lecz od wewnątrz wciśnięty był metalowy pierścień. Jak tę konstrukcję odtworzyć dla nowego węża?
    Jeśli wąż trzeba wkleić, to jak praktycznie to wykonać. Prawdopodobnie Butapren byłby dobry, ale jak wcisnąć wąż nie niszcząc powłoki kleju na gumie?
  • #2 7226389
    asdasd11
    Poziom 22  
    Posty: 415
    Pomógł: 53
    Ocena: 150
    Prawidłowy montaż węża odbywa się od wewnątrz zbiornika pralki. Należy zdjąć pokrywę pralki, ramę wsadową oraz wyjąć bęben.Po założeniu węża w kanałek który jest na jego brzegu trzeba wcisnąć metalowy pierścień.
REKLAMA