Witam.
W pralce Polar Kropla PMG 865 próbuję wymienić uszkodzony wąż zbiornik - filtr. Zdjąłem część obudowy (prawa+tył) i dojście jest raczej dobre. Proszę o radę, jak zamontować nowy wąż w zbiorniku.
Stary wąż nie był wklejony lecz od wewnątrz wciśnięty był metalowy pierścień. Jak tę konstrukcję odtworzyć dla nowego węża?
Jeśli wąż trzeba wkleić, to jak praktycznie to wykonać. Prawdopodobnie Butapren byłby dobry, ale jak wcisnąć wąż nie niszcząc powłoki kleju na gumie?
W pralce Polar Kropla PMG 865 próbuję wymienić uszkodzony wąż zbiornik - filtr. Zdjąłem część obudowy (prawa+tył) i dojście jest raczej dobre. Proszę o radę, jak zamontować nowy wąż w zbiorniku.
Stary wąż nie był wklejony lecz od wewnątrz wciśnięty był metalowy pierścień. Jak tę konstrukcję odtworzyć dla nowego węża?
Jeśli wąż trzeba wkleić, to jak praktycznie to wykonać. Prawdopodobnie Butapren byłby dobry, ale jak wcisnąć wąż nie niszcząc powłoki kleju na gumie?