logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Peugeot 307 1.6 2002 - Gaśnięcie na gazie BRC, wymiana świec i przewodów?

LouisQ 07 Lis 2009 15:13 4275 15
REKLAMA
  • #1 7227425
    LouisQ
    Poziom 2  
    Posty: 2
    W swoim 307 zainstalowałem niedawno gaz sekwencję BRC. Samochód na gazie ma tendencję do gaśnięcia przy ruszaniu i w momencie przełączania się na gaz.
    Byłem raz na regulacji ale nie pomogło.

    Koledzy mówią, że powinienem wymienić świece i przewody do nich na nowe.
    Czy rzeczywiście? Jakie znaczenie ma wymiana przewodów?
    W gazowni i na przeglądzie stwierdzili, że świece wystarczą jeszcze na co najmniej 15000.

    Jakie świece wybrać jeśli bym wymieniał? Czy te droższe są lepsze?

    Jakie powinno być spalanie na gazie jeśli przy benzynie miałem 7,5 l ?
  • REKLAMA
  • #2 7227793
    nico6
    Poziom 17  
    Posty: 312
    Pomógł: 18
    Ocena: 85
    Prawdopodobnie jest żle wzięty sygnał obrotów jak możesz to powiedz gdzie podłączyli sygnał obrotów
  • #3 7228714
    michalziolo1
    Poziom 15  
    Posty: 96
    Pomógł: 6
    Ocena: 16
    a czy brc robi tylko jedną instalację? a czy koledzy czasem nie pracują dla ngk albo beru? opisz dokładnie
  • REKLAMA
  • #4 7229147
    LouisQ
    Poziom 2  
    Posty: 2
    BRC Genius MB.

    Koledzy pracują ze mną :)

    A co do podłączania sygnału obrotów to nie mam o tym pojęcia. Ani jak to sprawdzić.
  • REKLAMA
  • #5 7229234
    michalziolo1
    Poziom 15  
    Posty: 96
    Pomógł: 6
    Ocena: 16
    to ładnie wiemy jaki masz reduktor:) (już wiem że masz sekwencje) jeśli nie szarpie w czasie jazdy to układ zapłonowy odpada trzeba dostroić (nie tylko wyregulować) instalacje do auta
  • REKLAMA
  • #6 7229666
    manio123
    Poziom 34  
    Posty: 2200
    Pomógł: 163
    Ocena: 269
    aby wyeliminować świece i przewody jako przyczynę zmniejsz przerwę na świcach na 0,7 mm ( masz szczelinomierz?) i zajrzyj w ciemności pod maskę przy pracującym silniku czy nie skaczą iskry. Jeśli próby nie zmienia sytuacji to regulacji wymagaja wolne obroty , jakie masz wtryski , jaki kolor ?
  • #7 7229688
    michalziolo1
    Poziom 15  
    Posty: 96
    Pomógł: 6
    Ocena: 16
    pisałem tysiące razy świecenie przewodów nie swiadczy o ich uszkodzeniu. przewody sprawdza się testerem napięć zapłonowych albo wizualnie czy nie ma białych plam na ich długości( w dzien po jasnemu) które świadzczą o przebiciu. Dobry przewód nawet beru ma prawo w nocy świecić, nie mogą pojawiać się igły czy też skoki iskry do masy ale to nie ma nic wspólnego z problemem. zła dawka
  • #8 7229901
    manio123
    Poziom 34  
    Posty: 2200
    Pomógł: 163
    Ocena: 269
    Panie czepiasz się pan , pisałem wszak o iskrach a nie o cudownej poświacie bru czy innego cudu na kiju. To nabijanie postów a 94 szt., to jeszce nie tysiące , choć nie w ilości a w jakości sztuka, I nie dawka zła ani dobra ( bo to nie kobieta :D) tylko wzbogacenie za niskie lub za wysokie , ale tego się nie sprawdzi bez komputera z programem lub testera obd
  • #9 7230801
    Dani66
    Poziom 30  
    Posty: 1700
    Pomógł: 42
    Ocena: 66
    Przy zakładaniu instalacji od razu na wstepie powinno się wymienić świece i kable na takie specjalne do gazu i olej silnikowy.
  • #10 7231007
    kortyleski
    Poziom 43  
    Posty: 12265
    Pomógł: 957
    Ocena: 3850
    Dani66 napisał:
    Przy zakładaniu instalacji od razu na wstepie powinno się wymienić świece i kable na takie specjalne do gazu i olej silnikowy.


    A jak się przełączę na benzynę to co? Z powrotem kable i olej na specjalne do benzyny???

    Kable najłatwiej sprawdzić jak silnik pracuje na wolnych obrotach - opryskane wodą ze spryskiwacza do mycia szyb ( ale opryskane a nie zlane wodą na amen) nie powinny spowodować zmian w pracy silnika. Ale przedstawione przez ciebie objawy wskazują na nieprawidłową regulację, skoro zakładałeś niedawno instalację to niech gaziarz poprawia
  • #11 7233625
    Dani66
    Poziom 30  
    Posty: 1700
    Pomógł: 42
    Ocena: 66
    kortyleski napisał:
    A jak się przełączę na benzynę to co? Z powrotem kable i olej na specjalne do benzyny???


    Nie, po prostu to są kable, świece i oleje dedykowane do samochodów z instalacją gazową. Myślałem, że logiczne jest, że nie po to ktoś robi coś przystosowane do gazu, żeby potem wymieniać przy przełączeniu na benzynę.
    Gaz ma gorszy wpływ na pracę i żywotność silnika i dlatego takie rzeczy wypada wymienić.
  • #12 7233641
    steffy
    Poziom 17  
    Posty: 239
    Pomógł: 11
    Ocena: 45
    Czy wtryskiwacze mają właściwą wydajność? Czy parownik jest odpowiedni do mocy silnika? Może wtryskiwacze są brudne? Była robiona mapa wtrysku na gazie?
  • #13 7233769
    manio123
    Poziom 34  
    Posty: 2200
    Pomógł: 163
    Ocena: 269
    nie istnieją specjalne świece ani przewody do lpg , to wyłącznie zabieg marketingowy :D . Problem polega na tym że na gazie jest wyższe napięcie zapłonu i wszelkie niedomagania objawiają się przede wszytkim na gazie.
    Tu nakeży sprawdzić jakiej wielkości wtryskiwacze zainstalowano - dlatego pytałem o kolor bo reduktor jest wystarczający do tego silnika. Na biegu jałowym należy tak ustawić wzbogacenie mieszanki na gazie aby czasy wtrysku wskazywane przez wtryskiwacze benzynowe nie ulegały zmianie więcej niz 5% i będzie dobrze. Inna sprawa tokrótkie czasy wtrysku w tym silniku i jeśłi wtryskiwacze są za duże to problem sie pogłębia :|
  • #14 7237561
    Dani66
    Poziom 30  
    Posty: 1700
    Pomógł: 42
    Ocena: 66
    To nie tylko zabieg marketingowy, bo kable i świece przystosowane do gazu rzeczywiście spełniają swoje zadanie i są bardziej wytrzymałe, radziej ulegają uszkodzeniu.
  • #15 7238262
    marcin.z
    Poziom 12  
    Posty: 18
    Pomógł: 1
    Ocena: 2
    Który peugeot 1600 z 2002r miał przewody zapłononowe ?Co do instalacji to na początek sprawdził bym czy wtryski brc mają naklejki niebieskie czy pomarańczowe.Po drugie jeżeli auto przy ruszaniu szarpie może być to spowodowane przedwtryskami z czym wtryskiwacze brc nie mogą sobie poradzić bo nie pracują sprawnie poniżej 2ms{nie mają dysz regulacyjnych}.Jeżeli to jest przyczyną to to trzeba w instalacji [a zakładam że jest to SQ24]ustawić minimalny czas otwarcia np:2ms.Szczególnie problem jest jak dysze wkręcone są blisko zaworów.Sprawdził bym też czy auto nie podsysa lewego powietrza.
  • #16 7512877
    Miller1
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Miałem ten sam problem co i Ty a mianowicie to zła kolejność podłączenia wtrysków gazowych pomyłka instalatorów, zamiana wtyczek na wtryskach pomogła fura chodzi jak igła, a co do świec to polecam NGK i z gazem to nie więcej jak 15000km.

Podsumowanie tematu

✨ W Peugeot 307 1.6 z 2002 roku z instalacją gazową sekwencyjną BRC Genius MB występuje problem gaśnięcia silnika na gazie przy ruszaniu i przełączaniu. Przyczyną może być nieprawidłowo podłączony sygnał obrotów lub niewłaściwa regulacja instalacji LPG, a niekoniecznie świece czy przewody zapłonowe. Wymiana świec i przewodów na specjalne do gazu jest zalecana przez niektórych, jednak istnieje opinia, że są to głównie zabiegi marketingowe, gdyż na gazie wzrasta napięcie zapłonu i wszelkie niedomagania układu zapłonowego bardziej się ujawniają. Przewody zapłonowe należy sprawdzać testerem napięć lub wizualnie pod kątem przebicia, a nie tylko na podstawie świecenia iskier. Optymalizacja polega na dostrojeniu instalacji LPG, w tym ustawieniu właściwego wzbogacenia mieszanki i minimalnego czasu otwarcia wtryskiwaczy gazowych (np. 2 ms), zwłaszcza gdy wtryskiwacze BRC nie mają dysz regulacyjnych i mogą mieć problemy przy krótkich czasach wtrysku. Ważne jest także sprawdzenie poprawności kolejności podłączenia wtrysków gazowych oraz szczelności układu dolotowego. Świece NGK są polecane do pracy na gazie, z zalecanym przebiegiem do około 15 000 km. Spalanie gazu powinno być nieco wyższe niż benzyny (benzyna 7,5 l/100 km), ale dokładna wartość zależy od ustawień instalacji i warunków eksploatacji.
REKLAMA