W swoim 307 zainstalowałem niedawno gaz sekwencję BRC. Samochód na gazie ma tendencję do gaśnięcia przy ruszaniu i w momencie przełączania się na gaz.
Byłem raz na regulacji ale nie pomogło.
Koledzy mówią, że powinienem wymienić świece i przewody do nich na nowe.
Czy rzeczywiście? Jakie znaczenie ma wymiana przewodów?
W gazowni i na przeglądzie stwierdzili, że świece wystarczą jeszcze na co najmniej 15000.
Jakie świece wybrać jeśli bym wymieniał? Czy te droższe są lepsze?
Jakie powinno być spalanie na gazie jeśli przy benzynie miałem 7,5 l ?
Byłem raz na regulacji ale nie pomogło.
Koledzy mówią, że powinienem wymienić świece i przewody do nich na nowe.
Czy rzeczywiście? Jakie znaczenie ma wymiana przewodów?
W gazowni i na przeglądzie stwierdzili, że świece wystarczą jeszcze na co najmniej 15000.
Jakie świece wybrać jeśli bym wymieniał? Czy te droższe są lepsze?
Jakie powinno być spalanie na gazie jeśli przy benzynie miałem 7,5 l ?