Napisz jakiego masz procka.
Wystarczy zmiana FSB lub mnożnika procesora ( pod warunkiem że nie jest zablokowany ).
Z tego co się orientuję to te płyty wyposażone są w aplikacje do zmiany tych parametrów nawet spod Windowsa - MSI Fuzzy Logic .
to jest procekamd athlon xp2500+box ,o ile moge go podkrecic w miare bezpiecznie i aby sie nie wieszał system chciałbym jakies szczegóły jak sie to robi
Zbyt dużo pisania : polecam strony internetowe gdzie masz obszerne informacje na ten temat.
W Twoim przypadku wystarczy zmiana mnożnika w BIOS - ustaw FSB na 200 ( zamiast 166) i jeżeli płyta jest dobra to w ten sposób osiągniesz parametry procka 3200. Masz płytę na chipsecie Via więc podkęcając FBS zwiększasz parametry pracy i innych podzespołów , więc trzeba to także mieć na uwadze.Lepsze do tego celu są płyty na nForce.