Witam problem jak w temacie..
otóż wo-gole nie da się zgasić lewych postojowek. tzn przedniej i tylnej..
wszystkie bezpieczniki sprawdzone -ok
przełącznik świateł - ok
przewody (przy żarówkach) - nie przetarte
miał ktoś tak dziwny problem ?
otóż wo-gole nie da się zgasić lewych postojowek. tzn przedniej i tylnej..
wszystkie bezpieczniki sprawdzone -ok
przełącznik świateł - ok
przewody (przy żarówkach) - nie przetarte
miał ktoś tak dziwny problem ?