niby prosta usterka zimnu lut na 9.1nF , uszkodzony BU508. wymienilem elementy sprawdzilem napiecie przetwornicy(za wysokie)wiec wymienilwm elki .po wymianie napiecie ok.wlanczam TV brak WN i grzeje sie BU uszkodzony trafopowielacz . wymien
am trafo wlanczam TV i znowu problem wali BU .wymieniam tranzystor ograniczam prad BU przez zarowke startuje WN na 2 sek. i znowu nic.
napiecie na BU ok nap na MC44614P 8.7V. wymienilem MC44614 na TDA8143 i nadal brak WN. Czy moglbym prosic kolegow o pomoc . z gory dziekuje
am trafo wlanczam TV i znowu problem wali BU .wymieniam tranzystor ograniczam prad BU przez zarowke startuje WN na 2 sek. i znowu nic.
napiecie na BU ok nap na MC44614P 8.7V. wymienilem MC44614 na TDA8143 i nadal brak WN. Czy moglbym prosic kolegow o pomoc . z gory dziekuje