Witam mam pakiet " M " Viedostrada , ale denerwuje mnie praca tego dekodera , dopóki go nie dopracują chciałbym go zamienić na jakiś inny z czytnikiem Viaccess , czy to jest możliwe ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam