Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polsat. dekoder popsuł się lub popsuł złącze HDMI w TV

beniuxxx 19 Lis 2009 18:34 2745 4
  • #1 19 Lis 2009 18:34
    beniuxxx
    Poziom 10  

Witam.

Mam taki problem po ostatnie aktualizacji dekodera polsatu (SAMSUNG H370G) podłączonego pod gniazdo HDMI zaczął dłużej się włączać, kanały się zawieszają obraz zanika i strzela jakby powstawało spięcie itp. byłem w sklepie operatora i u brata tam działa normalnie, u mnie na scarcie też działa, ale nie po to mam telewizor z HD żeby oglądać na euro złączu i chcę działający sprzęt.

W sieciowych sklepach nic nie mogą na to poradzić, bo skoro u nich chodzi widocznie jest Ok.

Nie działa na innym kablu HDMI i na drugim wejściu hdmi.

Mam wiec takie pytania:
    1. czy poprzez nieprawidłowa aktualizacje dekoder mógł wysłać jakiś impuls czy sygnał i mógł popsuć gniazdo HDMI w telewizorze?

2.Ktoś miał podobny przypadek

Proszę stosować się do zasad pisowni języka polskiego. Regulamin p.15. Tym razem poprawiłem. Należy używać przycisku "Pisownia" :idea: [RR]

0 4
  • #2 20 Lis 2009 14:15
    beniuxxx
    Poziom 10  

sprawdzone kable, rozdzielczosc nic nie zmienia

0
  • #3 20 Lis 2009 19:34
    Skrywacz
    Poziom 2  

Polsat. dekoder popsuł się lub popsuł złącze HDMI w TV

Witam! Kupiłem dziś sobie cyfrowy polsat pakiet familijny i dostałem ten podstawowy dekoder. Wszystko ok działa tylko problem pojawił się gdy chciałem ten odbiornik podłączyć do kabla antenowego ponieważ kabel ten przesyła obraz do drugiego pokoju i jeszcze na inny tv. I moje pytanie jak podłączyć ten kabel antenowy do tunera skoro tam nie ma takiego wyjścia. Poprzednio miałem fergusona 3018 SE i wszystko śmigało a tu taka lipa. Tuner CP ma tylko wyjścia: Euro i Composite tak jak na zdjęciu widać ! Poradźcie ! Istnieje jakaś przejściówka z tego composite lub euro na kabel antenowy ?

0
  • #4 20 Lis 2009 19:53
    andpol 33
    Poziom 35  

Zewnętrzny modulator. Ceny od 40 do 200 PLN.

0
  • #5 21 Lis 2009 06:42
    dzac4
    Warunkowo odblokowany

wlodi20 napisał:
    POLSAT MA STARY SPRZĘT Z KTÓRYM SĄ PROBLEMY

Dodano po 1 [minuty]:

A SPRÓBUJ USTAWIENIACH DEKODERA ZMIENIĆ USTAWIENIA ROZDZIELCZOŚCI
    A JAKIEJ MARKI MASZ TELEWIZJI A CZY KABEL NA PEWNO SPRAWNY JEST

Kolego naucz się pisać i wyłącz Caps Lock!
    O jaki starym sprzęcie piszesz?
    Dekodery HD były pierwsze Samsungi teraz zostały wycofane ze względu na wady jakie posiadały.
    A Echostary nie wim czy będą lepsze.:D

0