Witam.
Panasonic UF-260 włącza się po dwóch dzwonkach . Trochę to za mało , jak przeprogramować ich liczbę na wyższą ? Instrukcja nic o tym nie mówi .
Pozdrawiam .
Panasonic UF-260 włącza się po dwóch dzwonkach . Trochę to za mało , jak przeprogramować ich liczbę na wyższą ? Instrukcja nic o tym nie mówi .
Pozdrawiam .