Witam. Dziś włączając komputer przestałem słyszeć cokolwiek w prawej słuchawce. Po reinstalacji sterowników i sprawdzaniem czego się da w komputerze próbowałem sprawdzić połączenie przewodów, i zauważyłem, że jeden z kabelków jest pogryziony, ale w miejscu rozłączenia widać ślad w miarę równego ucięcia, co nie jest jednak tematem na to forum, a dyskusję z moją rodzicielką.
W każdym razie, kabel jest przecięty, a z racji, że słuchawki warte są 300zł, wolałbym jednak je naprawić. Wziąłem kabelek, rozciąłem obwolutę, i widzę że w środku jest więcej niż stosik miedzianych drucików - mniejszy przewodzik.
http://img139.imageshack.us/img139/725/kabelw.jpg
Da się to jakoś poskładać?
Bardzo proszę o odpowiedź, teraz zmuszony jestem używać philipsów za 20zł
W każdym razie, kabel jest przecięty, a z racji, że słuchawki warte są 300zł, wolałbym jednak je naprawić. Wziąłem kabelek, rozciąłem obwolutę, i widzę że w środku jest więcej niż stosik miedzianych drucików - mniejszy przewodzik.
http://img139.imageshack.us/img139/725/kabelw.jpg
Da się to jakoś poskładać?
Bardzo proszę o odpowiedź, teraz zmuszony jestem używać philipsów za 20zł