Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy Polsat na 2 lub 3 TV - co będzie potrzebne?

21 Wrz 2008 19:48 1817 5
  • Poziom 2  
    Witam chcę kupić Cyfrowy Polsat i sygnał z tunera rozdzielić na dwa lub trzy TV ale żeby na każdym można było coś innego oglądać i co trzeba konkretnie kupić. Czytałem na forum kilka postów ale za bardzo nie wiedziałem o co chodzi i proszę o wyrozumienie bo wiem ze te maty były na forum ale mi chodzi o to co konkretnie trzeba kupić żeby oglądać na na każdym TV coś innego.
  • Poziom 29  
    kolegiumkk napisał:
    Witam chcę kupić Cyfrowy Polsat i sygnał z tunera rozdzielić na dwa lub trzy TV ale żeby na każdym można było coś innego oglądać i co trzeba konkretnie kupić. Czytałem na forum kilka postów ale za bardzo nie wiedziałem o co chodzi i proszę o wyrozumienie bo wiem ze te maty były na forum ale mi chodzi o to co konkretnie trzeba kupić żeby oglądać na na każdym TV coś innego.

W Polsacie: 1 abonament = 1 program. Musisz miec więc 3 zestawy.
  • Poziom 14  
    poczekaj na koniec wymiany kart w cyfrze i kup jeden abonament i spliter, jesli interesuje cie cyfra+ oczywiscie
  • Poziom 34  
    Jeśli uda ci się kupić w Polsacie jakiś dekoder z którego da się wyjąć box key to istnieje możliwość podziału.
  • Specjalista - wzmacniacze gitarowe
    zależy gdzie masz TV. U mnie TV stoją plecami do siebie przy tej samej ścianie, ale jak się chyba można dolmysleć każdy z innej jej strony :) odległość między nimi w lini prostej to 1 góra 1,5m, a więc w moim przypadku bardzo prosto jest zrobić Polsat Cyfrowy w obu TV. jedyna niedogodnośc to ten sam program w obu TV, ale u mnie i tak zawsze działa w danym momencie tylko jeden TV więc z tym nie ma problemu. Kupuje się rozdzielacz scart bez przełacznika i rozdzielasz sygnał na dwa OTV. Sterowanie poprzez radiowy lub kablowy przedłużacz pilota.
  • Poziom 29  
    Doominus napisał:
    Jeśli uda ci się kupić w Polsacie jakiś dekoder z którego da się wyjąć box key to istnieje możliwość podziału.

No, mogę mieć taki tuner. Co dalej?