Witam
Jaką wartość kąta poczatku wtrysku powinien posiadać silnik 1,9d o symbolu AEF, pompa LUCAS. Ewentualnie proszę o wskazówki co do ustawienia koła zamachowego...czy są na nim dwa znaki czy jeden (widoczne w okienku przy skrzyni biegów).
Po poprawnym ustawieniu rozrządu silnik pracuje bardzo głośno...słychac stukot. Przed wymiana rozządu nie zgadzały się znaczniki na kołach wałk i wału.
Posiadam czujnik zegarowy do regulacji kąta na pompie. Regulowałem takie rzeczy w pompach bosch z Lukasem nie miałem wcześniej styczności.
Jaką wartość kąta poczatku wtrysku powinien posiadać silnik 1,9d o symbolu AEF, pompa LUCAS. Ewentualnie proszę o wskazówki co do ustawienia koła zamachowego...czy są na nim dwa znaki czy jeden (widoczne w okienku przy skrzyni biegów).
Po poprawnym ustawieniu rozrządu silnik pracuje bardzo głośno...słychac stukot. Przed wymiana rozządu nie zgadzały się znaczniki na kołach wałk i wału.
Posiadam czujnik zegarowy do regulacji kąta na pompie. Regulowałem takie rzeczy w pompach bosch z Lukasem nie miałem wcześniej styczności.