Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Licznik/zegar volvo s40/v40 2000

11 Gru 2009 15:09 11615 7
  • Poziom 10  
    Witam, mam pytanie odnośnie licznika, chciałem wymienić żaróweczki bo się popaliły ale mam problem bo nie mogę go wymontować, odkręciłem to górna obudowę i dostałem się do licznika odkręciłem dwie śrubki i przystąpiłem do wyjmowania ale chyba bez zdejmowania deski sie nie obedzie bo, kierownica ma mały zakres regulacji i to tylko góra- dól i w żaden sposób nie idzie go wyjąć
  • Poziom 12  
    HHHe musisz kolego odciągnąć licznik u góry odkręcić śrubkę i go rozpołowic. Wtegy osobno wyjąc szybke i osobno resztę dziadistwa.Lub zdiąć kierownicę. Miłej zabawy
  • Poziom 11  
    Coś mi się wydaje że jest prostrza metoda, jak się spojży od dołu na obudowę kierownicy to widać otwory a w nich śruby mocujące kolumnę kierownicy i należy je odkręcić. Kierownica wtedy idzie do dołu i jest miejsce na licznik.
  • Poziom 10  
    tego też próbowałem i chciałem rozmontować obudowę kolumny kier. odkręciłem śrubke od dołu (tylko jedna jest) i podważeniu tych dwóch mocowań plastikowych nadal jest problem bo ta obudowa sie gdzieś blokuję, a nie chce wiecej dłubać bo przy wyciąganiu, zasilanie licznika się odłączyło ale naszczeście, wszystko wróciło do normy
  • Poziom 33  
    Że niby naprawione i już nie wyciągasz licznika?.
  • Poziom 10  
    nie nie, chce wyjąć ten licznik ale nie chce wyciągać na siłe,żeby czegoś nie pourywać, myśle o rozebraniu konsoli, bo inaczej chyba nie da rady
  • Poziom 32  
    Rozkręcasz od góry śrubkę i ściągasz szybkę, musisz się troszkę pomęczyć bo trzeba wszystkie zatrzaski tej szybki odblokować, zresztą już poprzednicy napisali, ewentualnie możesz pokusic się o wyjęcie kierownicy, ale to już więcej roboty
  • Poziom 15  
    Witam. Męcze się z przekładką zegarów tych na linkę na zegary elektroniczne. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć na który pin podłaczony jest impuls z ABS na prędkościomierz ?