Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei E160 jak z aktualizować oprogramowanie?

12 Gru 2009 21:41 8013 9
  • Poziom 11  
    Huawei E160
    panowie jak zaktualizować oprogramowanie.Podczas aktualizacji jaka robie każe mi wpisać hasło ale nie wiem za bardzo jakie czy może ktoś pomuc?
  • Poziom 27  
    Jeżeli modem posiada simlocka, a tak jest w tym przypadku to kod zdejmujący go można uzyskać po numerze IMEI ( niestety nie za darmo ):
    Link
    . Aktualizację oprogramowania można przeprowadzić tylko przy pomocą oprogramowania dedykowanego np. Play:
    Link
  • Poziom 11  
    simlocka chyba nie ma bo czyta kazdego operatora,lecz jak chce wgrać soft z pley to każe podać hasło wszystkie inne softy moge wgrywać z strony huawei lub dc-unlocker
  • Moderator - GSM
    To raczej prosi cię o klucz produktu, z softem ery jest tak samo a dokładnie,aby zainstalować Program do konfiguracji ustawień internetu.

• GSM Product Supporter
    do fleszowanie modem Huawei przy zmianie branda trzeba podac kod, generują go te same urządzenia co do simlocka .
    -martech
    -smti
    -kk
    -dc
  • Poziom 11  
    czyli rozumiem ,że sam kodu sobie niewygeneruje?
  • Poziom 31  
    Tomek w tym momencie to juz jest wolna amerykanka zapomniales o takich urzadzeniach jak testbox z3x i jeszcze kilka innych.

• GSM Product Supporter
    ;) no tak racja siedze w ty swoim warsztacie i nie wiem co sie na swiecie dzieje ;) nie no żartuję cos tam wiem , masz racje i jeszcze kilka urzadzeń to robi