logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Wzmacniacz do Scherzo 200 - Denon PMA-920 czy amplituner do 700 zł?

toomichal 01 Sty 2010 10:04 1437 4
REKLAMA
  • #1 7466794
    toomichal
    Poziom 10  
    Posty: 10
    Witam,
    wszystkiego dobrego w Nowym Roku

    odnosnie tematu: co polecacie do napedzenia Scherzo ?
    najlepiej cos dostepnego na Allegro, myslalem o Denonie PMA-920
    chyba najlepiej Denon, podobaja mi sie poprostu, a moze amplituner jakis?

    pokoj ok 20m, np do 600 max 700 zł muzyka wlasciwie kazda od pop po ostrzejsze brzmienia i czasem filmy

    pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 7467387
    DJ Volt
    Poziom 25  
    Posty: 992
    Pomógł: 29
    Ocena: 47
    Styknie ten Denon. Tylko nie kupuj od handlarza z allegro, bo pewnie cena zawyżona o 150 zł ;).
  • REKLAMA
  • #3 7467955
    toomichal
    Poziom 10  
    Posty: 10
    a powiedzcie mi z doswiadczenia bedzie duza, odczuwalna roznica miedzy tym stereo a np Denonem AVR 1705 ??
  • REKLAMA
  • #5 7468166
    Dani66
    Poziom 30  
    Posty: 1700
    Pomógł: 42
    Ocena: 66
    H/K PM665 Vxi, Denon PMA-860 lub PMA-1060 albo Yamaha AX-900.
REKLAMA