Witam,
wszystkiego dobrego w Nowym Roku
odnosnie tematu: co polecacie do napedzenia Scherzo ?
najlepiej cos dostepnego na Allegro, myslalem o Denonie PMA-920
chyba najlepiej Denon, podobaja mi sie poprostu, a moze amplituner jakis?
pokoj ok 20m, np do 600 max 700 zł muzyka wlasciwie kazda od pop po ostrzejsze brzmienia i czasem filmy
pozdrawiam
wszystkiego dobrego w Nowym Roku
odnosnie tematu: co polecacie do napedzenia Scherzo ?
najlepiej cos dostepnego na Allegro, myslalem o Denonie PMA-920
chyba najlepiej Denon, podobaja mi sie poprostu, a moze amplituner jakis?
pokoj ok 20m, np do 600 max 700 zł muzyka wlasciwie kazda od pop po ostrzejsze brzmienia i czasem filmy
pozdrawiam