Witam wszystkich forumowiczów . Jestem początkujący i jeśli temat nie znajduje się na swoim miejscu to proszę go przenieść tam gdzie jest on odpowiedni do danego działu . Proszę was także o wyrozumiałość i cierpliwość ponieważ jestem zielony w elektronice . Wracając do tematu . Posiadam skuter Aprilia Sr 50 2T i chciałbym zamontować do niej obrotomierz . Chciałbym go stworzyć z diod led , zielona , żółta,czerwona , Oto rysunek mniej więcej coś takiego . Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
Bardzo proszę o wytłumaczenie jak to zrobić i co potrzeba . Z góry dziękuję wszystkim za pomoc bo jest to dla mnie ważne ,
Bardzo proszę o wytłumaczenie jak to zrobić i co potrzeba . Z góry dziękuję wszystkim za pomoc bo jest to dla mnie ważne ,