Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zakup splitera do cyfry do dbox-a

woler 21 Jan 2010 13:21 1369 7
    woler
    Level 10  
    Witam! Planuję zakupić spliter do podzielenia obrazu z cyfry. Mam oczywiście dekoder cyfry Thomsona a drugi to dbox Możecie mi doradzić jaki kupić?

Pozdrawiam
    Lukalago
    Level 26  
    pełno tego na alledrogo, np aukcja 881175539 jest ok.
    Lukalago
    Level 26  
    wpat wrote:
    Clone+ polecam

heh.. fajne, pewnie, tylko niewiem czy cena kolegi nie zabije, szczególnie jak tylko na 2 tunki chce podzielić i to własne ;)
    wpat
    Level 22  
    Tanie są zapałki po zużyciu wyrzucasz, tani spliter przed użyciem można wyrzucić. Rożnice cenowe nie są potężne, a straty przy nietrafionym zakupie mogą sięgać 100% i to może go zabić, ale jak przeżyje może komuś go opchnąć na alle... i znów powstanie nowy temat "Spliter nie działa"
    geco
    Level 26  
    Z doświadczenia i użytkowania polecam spliter z tej aukcji 885602737.Czyli Small spliter.Sprawdzony na wielu tunerach działa bez zarzutu i zero zwiech.Tunery na których sprawdziłem to .BCT-1330,1430,1530,1630,DTF-1,2.Thomson TS-4,Pace,Strong ,DBOX2 Nokia Sagem Philips,Triple Dragon.Philips 3010,6010 jak Philips HD.
    woler
    Level 10  
    Ok spliter zamówiłem. Mam jeszcze jedno pytanie: Co trzeba by było zakupić aby oglądać program cyfry na komputerze tzn abym mógł przełaczać programy na kompie a na tv pozostawały bez zmian?