Witam.
Mam pralkę (jak w tytule). Przez kilka lat działała bezproblemowo, ale niestety w dniu wczorajszym coś się popsuło. A mianowicie podczas pranie strasznie zaczęło coś w niej stukać. Jak do niej podszedłem do niej to przestało ale programator dalej nie szedł. Jak ją wyłączyłem i przekręciłem programator i włączyłem to słychać było jak się bęben obraca ale poparu chwilach wszystko się zatrzymuje. Przoszę o pomoc, może ktoś wie jak usunąć tą usterkę. Dziękuję
Mam pralkę (jak w tytule). Przez kilka lat działała bezproblemowo, ale niestety w dniu wczorajszym coś się popsuło. A mianowicie podczas pranie strasznie zaczęło coś w niej stukać. Jak do niej podszedłem do niej to przestało ale programator dalej nie szedł. Jak ją wyłączyłem i przekręciłem programator i włączyłem to słychać było jak się bęben obraca ale poparu chwilach wszystko się zatrzymuje. Przoszę o pomoc, może ktoś wie jak usunąć tą usterkę. Dziękuję
Moderowany przez mrhari:Regulamin 11, 16