Witam, jestem kompletnie zielony w sprawach audio w aucie. Pierwsze moje radio w aucie to właśnie Pioneer. Szukam od rana i nie mogę znaleźć jak to podłączyć. Od stacyjki podłączyłem zasilanie tzn + do +(żółty kabel) i minus chyba do minusa (czarny kabel). Co jeszcze trzeba podłączyć, gdyż radio dalej nie działa? możliwe jest, że radio jest zepsute? przepraszam najmocniej, za problem aż tak trywialny, ale naprawdę nie mam zielonego pojęcia co zrobić.
Moderowany przez damiancz:Ten post poprawiłem , ale na przyszłość polecam klawisz "Pisownia"