logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje?

COPIERNICK 23 Lip 2004 13:46 2370 12
REKLAMA
  • #1 757331
    COPIERNICK
    Poziom 16  
    Posty: 198
    Pomógł: 19
    Ocena: 3
    Znalazłem to podczas robienia porządku w magazynie i nie wiem do jakiej maszyny to pasuje. Może ktoś wie?
    Nie ma na tym żadnych oznaczeń.
    Załączniki:
    • Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje? E.jpg (20.37 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje? D.jpg (19.7 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje? C.jpg (26.78 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje? B.jpg (19.69 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje? A.jpg (23.74 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 757335
    COPIERNICK
    Poziom 16  
    Posty: 198
    Pomógł: 19
    Ocena: 3
    i jeszcze kilka zdjęć...
    Załączniki:
    • Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje? Image(12).jpg (30.29 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje? Image(11).jpg (34.55 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Identyfikacja nieoznaczonej części znalezionej w magazynie - do jakiej maszyny pasuje? Image(10).jpg (40.84 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #3 757348
    fest
    Poziom 22  
    Posty: 654
    Pomógł: 16
    Ocena: 15
    to jest toner od kopiarki sharp bądź Xerox 5009 a w sharpie hmmm Goshky bedzie wiedział.
  • #4 757706
    Goshky
    Poziom 20  
    Posty: 519
    Pomógł: 37
    Ocena: 31
    Sharp seria Z-50/52/55/70/72/75/76/77/85/88
    symbol cartridge'a to ZT-50DC albo ZT-50TD1
    Spotkałem też wersję do maszyn Xeroxa ale w tej chwili nie potrafię powiedzieć czym się różni, chyba przezroczystym zbornikiem na odpady i położeniem bolców/otworów z tyłu.
    Wygląda mi bardziej na Sharpa, Xerox miał chyba u góry białą naklejkę z instrukcją instalacji.
  • REKLAMA
  • #5 757719
    COPIERNICK
    Poziom 16  
    Posty: 198
    Pomógł: 19
    Ocena: 3
    fest, Goshky dzięki za odpowiedzi. Jak to jest sharp, to mi się już nie przyda. Może ktoś chce kupić za bardzo rozsądną cenę?
  • #7 771917
    michal.re
    Poziom 12  
    Posty: 83
    Pomógł: 4
    Witam po raz pierwszy.
    Bez najmniejszego problemu można to napełniać, ja używam toneru o symbolu SF-770NT1.
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #8 772779
    Goshky
    Poziom 20  
    Posty: 519
    Pomógł: 37
    Ocena: 31
    Dokładnie toner i dev. 770. Regeneracja prosta jak drut.
  • #9 776139
    markS
    Poziom 12  
    Posty: 37
    Pomógł: 1
    Ocena: 6
    to na 100% do xeroxa.zbiornik na odpady z wypustką pod zatrzaskiem
  • #10 1180457
    COPIERNICK
    Poziom 16  
    Posty: 198
    Pomógł: 19
    Ocena: 3
    W dalszym ciągu ten toner leży u mnie w domu... Może ktoś chciałby go kupić za śmieszną - symboliczną cenę ?
  • Pomocny post
    #11 1180585
    aras123
    Poziom 20  
    Posty: 495
    Pomógł: 20
    Ocena: 25
    na 90 % będzie również pasował do lanier 6610 to odpowiednik ww sharpów ale już od lat nie widziałem takiej maszyny w wersji laniera na rynku

    ta maszyna ma jedną niezaprzeczalną zaletę

    Już od dawna nie ma jej w sprzedaży:)
  • #12 1187739
    Przemek26
    Poziom 15  
    Posty: 222
    Pomógł: 7
    Ocena: 4
    100% tonerek do xeroxa .... jeśli nadal go posiadasz i chcesz sprzedać - pisz na PW :)
  • #13 1190340
    foriner
    Poziom 11  
    Posty: 7
    Jest to zbiornik toneru
    może być od Sharpa lub Xeroxa
    niestety nie wiem jaki numer w/w kserokopiarek

Podsumowanie tematu

✨ Znaleziony element to toner lub zbiornik tonera pasujący do kserokopiarek marek Sharp oraz Xerox. Najczęściej wskazywane modele Sharp to seria Z-50/52/55/70/72/75/76/77/85/88 z oznaczeniem cartridge'a ZT-50DC lub ZT-50TD1. Toner może również odpowiadać urządzeniom Xerox, różniącym się m.in. przezroczystym zbiornikiem na odpady i układem zatrzasków. Potwierdzono możliwość regeneracji i uzupełniania proszku tonerowego, np. toner SF-770NT1, co ułatwia eksploatację. Dodatkowo, toner może pasować do modelu Lanier 6610, który jest odpowiednikiem wybranych modeli Sharp, choć jest już rzadko spotykany na rynku. Element jest zbiornikiem tonera lub pojemnikiem na odpady z charakterystyczną wypustką pod zatrzask.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA