Witam! prosze o pomoc,
pralka nie obraca bebna, jak wyjalem prawie caly wsad to ruszyla
ale ciezko, jakby silnikowi brakowalo mocy.
pralka nie obraca bebna, jak wyjalem prawie caly wsad to ruszyla
ale ciezko, jakby silnikowi brakowalo mocy.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam