Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Satel CA-5. Monitoring - powiadamianie osobiste.

07 Lut 2010 20:38 3414 5
  • Poziom 9  
    Witam.

Ponieważ jest to mój pierwszy post na forum, proszę o wyrozumiałość.

W wyżej wymienionej centrali zaprogramowałem monitoring przez linię analogową jako powiadomienie osobiste. Wszystko jest OK, ponieważ w przypadku alarmu dialer wybiera numer i dostaję powiadomienie na telefon. Problem w tym że połączenie się od razu urywa. Następnie centrala znów dzwoni i tak "w kółko". Nie ma znaczenia czy system jest w stanie alarmu czy nie, ponieważ po rozbrojeniu dialer dzwoni dalej.
    1. Co należy zrobić, żeby połączenie było na tyle długie, by użytkownik mógł się zorientować że dzwoni mu telefon?
    2. Co należy zrobić, żeby centrala wybierała numer, powiedzmy maksymalnie dwa razy?
    3. Co należy zrobić, żeby po rozbrojeniu systemu dialer nie wykonywał połączeń? Będę wdzięczny za pomoc.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
  • Pomocny post
    Specjalista - CCTV i Alarmy Stacjonarne
    Musisz wybrać format transmisji bez potwierdzenia. Bodajże Ademco , masz to na pewno w instrukcji. Zaznacz też brak monitorowania w czasie na wejście
    EDIT:
    Strona 7 instrukcji : bez zachęty, ademco slow bez potwierdzeń
    FS54, FS55
  • Poziom 9  
    Format transmisji jest ok. Sprawdze jeszcze ten brak monitorowania w czasie na wejście, może to coś pomoże. Dzięki.
    Może ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    Faktycznie ten dział można nazwać kabaretem, jeżeli spotyka się tu ludzi, którzy pomagają tak jak norbert s. Kabaret kolego, to twoja wypowiedź, która nie ma nic wspólnego z tym o co pytam.
    Dzwoniłem do działu technicznego SATELA. Przyczyną niepoprawnej pracy dialera, jest jego podłączenie do linii operatora SFERIA, która się do tego nie nadaje.
    crunky, jeszcze raz dzięki za pomoc ;]
  • Użytkownik usunął konto